Sonda
W jakim przedziale cenowym szukasz najczęściej roślin?
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Terminy wysyłki

 Standardowo wysyłki realizujemy:

- w poniedziałki i wtorki - dla zamówień złożonych i potwierdzonych do czwartku włącznie,

- w środy - dla zamówień złożonych i potwierdzonych do niedzieli włącznie.

 

Złożenie i potwierdzenie zamówienia oznacza:

- w przypadku płatności online lub przelewem tradycyjnym - zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie

NIE WYSYŁAMY ŻYWYCH ROŚLIN ZA POBRANIEM

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. 

 

Forma dostawy

Wysyłamy przesyłki głównie za pośrednictwem firm:

- InPost

- Pocztex

- Poczta Polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl